Kedim Sürekli Hapşırıyor

NRHYT

kedim Dışarı çıkmamasına rağmen sadece balkona çıkarıyorum arada ama sürekli hapşırıyor ne yapmam lazım

5 CEVAP

Burnuna bir şey kaçmış olabilir. Kaşındırıyordur.

DEMET92

solunum yolu enfeksiyonu olabilir bir veterinere götürmelisin bence. daha sonra ilerlemesin. şu an bir haftalık antibyotikle atlatabilirsin. dediğim gibi ama bir veteriner görsün.

ursaminor

Alerjisi de olabilir.
Bizim kızın toz alerjisi var mesela. 2 gün toz alma evde pımçk pımçk hapşurur :D

fbostancii

benimki de sürekli hapşurur bi başladı mı 8-10 kez hapşuruyor ard arda alerjik belli;)

NRHYT

Bu aralar daha da çoğaldı polenlerin dökülmesiyle beraber diye düşünüyorum balkona çıktımı daha çok hapşırıyor alerjik olabilir