11 Aylık Biritish Shorthair 4,5 Kg Normalmi?

privacy031

11 aylık british shorthair cinsi erkek kedimin kilosu 4,5 kg dır. Sizce bu 11 aylık olması gerekene göre normal mi? yardımlarınızı bekliyorum lütfen...

7 CEVAP

Reyaura

Normal erkekler disilere göre daha iri olur . Buarada cinsi degil cinsiyeti :)

KedimVar

Normal.

eymensen

gayet normal benmde kedim 9 aylık yaklaşık 4.3 kg ydi en son

limtrf

Benim de 11 aylık dişi kedim 4.5 idi en son tarttığımızda. Normal bence :)

deniz_berkan

Evet normal 5,5 kiloyu gecmesin dikkat edin

dilex

Cok pardon arkadaslar araya girmis gibi olycam bnde ama :)(british short hair anne/babayi bi arada bulmusken degrrlendirmek istedim) bnm kizimda 5 ayi bitirdi ve 2.5 kilo normal mi sizce..

deniz_berkan

Evet normal birden patlama yasıyorlar zaten genelde benimki aniden kilo aldı 6.aydan sonra 5 kilo şuanda :)