Kedıler En Fazla Kac Gün Evde Yanlız Kalabılırler Acaba?

MRDUMAN

Cuma aksami gidip pazar aksami evde yanliz kalmasi gerekecek mesela? cok mu uzun bir süre? Ne yapmam lazim yemegini suyunu bol mu koymak gerekir acaba?

17 CEVAP

Batmaaan

Suyu farklı kaplara bol bol koyun dökme ihtimaline karşı

MRDUMAN

Cevaplardan dolayi hepinize cok tesekkür ederim. Birde Veterinerimizin söyledigini ileteyim size-- 1. kediler icin günlük pansiyonlar oluyor oralara verebilirsiniz dedi yada 2. evde en fazla 3 gün kalacaksa ya yemegini 3 günlük ayirip evin belirli yerlerine yerlestirin yada otomatik yemek su veren gerecler varmis onlarla da olabilir. ama hemen birakmamak gerekiyormus. mesela bu aksam biraz daha eve gec gidilir ertesi gün geceyi yanliz gecirir ondan sonra 3 gece kalabilirmis. evi dagitma durumuna da bakarsiniz dedi :D