Mikroçip Uygulaması

Miaow

Arkadaşlar aranızda kedisine çip taktırıp çipin yerinde kayma yaşayan biri var mı ?

2 CEVAP

Miaow

@fistik23 evet içim rahat etmeyip götürdüm ilk veteriner okutamadı düşmüş dediler daha sonra çipi taktırdığım veterinere gittiğimde kayma olduğunu ama bir sorun teskil etmeyeceğini söyledi. Yani kayma durumu oluyormuş

Fistik23

Ben çip taktırdım kayma olayını ilk kez duyuyorum pirinç tanesi kadar bir şey zaten kaysa bir sorun teşkil eder mi veterinere sorun ama etmez bende