Kediyi Arada Sinir Ediyom

Lilyyyy6

Kediur arada kafasına falan dokunuyom dalga geçiyom kediyle oyun falan oynuyoz tırmalamaya çalışıyo ben elimi çekiyprım falan çok sinirleniyo oyun olduğunu anlıyp mudur

5 CEVAP

Minminik

sonrasında bunu oyun olarak algılayıp ısırmaya başlayabilir

aslihan_e

Yavruysa hiç doğru değil, ilerde canınızı yakabilir ama yetişkin huyu suyu oturmuş, eğitimli kediyse zaten size zarar vermeye pek çalışmazlar, şakalaştığınızı anlarlar, yavru da oyun olarak algılar ama canınızı yakabileceğini bilmediğinden elinize falan atlamayı normal görürse büyüdüğünde elinizi yara içinde bırakabilir.

yavruysa anlamıyor evet ilerde saldırganlaşabilir. ama yetişkin olduysa arada ben de oynuyorum o şekilde. oyun bitince sevmeye çalışınca ısırıyor. oyunu devam ettirmeye çalışıyor sanırım. ertesi gün normale dönüyor. öyle çok aşırı yapmıyorum. bide küçüklükten "hayır" diyorum ısırınca alışkın hayır deyince bırakıyor ısırmayı.
ben yavruyken çok çektim ısırması, saldırganlaşması. koluma saldırırdı filan. geçti artık neyseki çok oynamayın alışmasın. yavruysa hayır deyin. alışsın

Ebruss23

Arada bende yapıyorum sinir ediyorum uğraşıyorum ama galiba farkindalar cunku arada bana sinirli bir bakis atiyolar bende tamam tamam daha yapmicam diyorum sonra sevdirmeye devam ediyo

Ahraz

Iyi eğlenceler kedinizle size