Kedimi Dışarıda Nasıl Gezdirebilirim?

romeonuz

Arkadaşlar kedimi dışarıda gezdirmek istiyorum yeni yerler görmesini sıkılmamasını istiyorum zaten gün boyu evde nasıl gezdirebilirim tasma taksam komik mi olur ???

2 CEVAP

Bilgeylmz

Merhaba ben dışarı çıkarılmamasından yanayım cünkü dısarıda her tür hastalıktan var. Aşıları tam olsa da hastalanabilir. Hem dışarı çıkarırsanız ayakları pislenecektir. Bunu için kedinizi yıkamak zorunda kalacaksınız. Su kediye iyi gelmez. Hasta edersiniz. Ama eğer çıkarmak istiyorsanız kedi tasmaları var vücuduna geçirilenlerden. Komik durmaz. Merak etmeyin. Bir de kedinizi dışarı çıkarırsanız bunu hep isteyecektir. 1 kere bile çıkarırsaniz bile hep kapının önünde ağlayacaktır. Merak etmeyin onla zaman geçirirseniz canı sıkılmaz. Evcil hayvan sonuçta:)

SelinTuksal

Hayır komik olmaz. Önerim, sağlam bi göğüs tasması.