Astım Kedi İçin Tozsuz Kedi Kumu ?

emirhanaydin

kedimde astım bronşit var ve tozsuz kedi kumu kullanmam lazım kazarken falan çıkan tozdan tıkanabiliyor önerebileceğiniz kum var mı ?

10 CEVAP

Cennet29

Ever clean
Bastet
Feles
Sandy aktif karbon kokusuz

Seulaplt

Topaklanan çam peleti olabilir

Ozlemcakil

Ever clean total coveri olani , cunku ever cleanin kokulu kum cesitleri de var ben astimim kedimde bronsit:)) biz hep ever clean totl cover cesidini aliyoruz uzun sure gidiyor asla camurlasma tozutma olmuyor biz cok memnunuz

sezind

Natural Bastet gerçekten hiç tozutmuyor. Ama etrafa dağılması fazla. Ama gerçekten sıfır tozutan bentonitin Natural Bastet olduğunu düşünüyorum.

bbars

feles oneririm 0 toz ben de kedime onu kullaniyorum ama koku konusunda basarisiriz ama topaklanmasi hem guzel hem de dedigim gibi tozsuz koku gidericiylr kullanilabilir

Millersmom

Uzun araştırmalar ve denemeler sonucunda iki markayı gönül rahatlığıyla önerebilirim.
•Ever clean extra strong kokusuz tozutma yok topaklanma iyi ve koku hapsetmede başarılı fiyat olarak biraz yüksek. Eve dağılma yok denecek kadar az.
•Feles ; kokusuz ve tozutma yok ama topaklanma ve koku hapsetme de bir tık geri de kalmış bir ürün ama kum alırken en dikkat ettiğim özellik tozutmaması olduğu için bu etkenleri göz ardı edebiliyorum :) eve dağılma konusunda biraz sıkıntı :)

blue_hpood

pelet:) suzionline sitesini mutlaka inceleyin, onun da bir kedisinde astım var ve ben de 3 aydır pelet kullanıyorum. kumu kapatırken kalkan o tozlar, temizlerken girdiğim triplerin hiçbiri kalmadı, öneririm

h2by

orga kitty mısır peleti

h2by

orga kitty mısır peleti

gece18

Bastet kedi kumu kullanıyorum. Çok memnunum.