3 Yaşındaki Dişi Kedimin Sorunu Ne?

rkyeda

Dişi kedim 3 yaşında sahipleneli 3 ay oldu ve geçen hafta kısırlaştırdık.Dikişinde hiç bir sorun yok yemek yiyor su içiyor ama karakteri değişti. Sürekli miyavlıyor bana bağımlı gibi davranıyor daha kötüsü 6 yaşındaki erkek kedimi öldüresiye kovalıyor sıkıştırıyor merak etmeyin ayrı odalarda tutuyorum asla birbirlerini görmüyorlar fakat yanlışlıkla kapı açılınca işte o zaman kıyamet kopuyor ve dişi kedim 2 kere bana da saldırdı bacağım kan içinde kaldı. Sonra da bana sürtünüyor. Kızgınlıkta değildi kısrılaştırdığımda fakat doktora göre kızgınlığa yakınken kısırlaştırdığım için böyle olmuş.Napacağım şimdi erkek kedim yetim gibi kaldı ilgilenemiyorum bile

2 CEVAP

Seulaplt

Daha geçen hafta kısırlaştırmışsınız, streste olduğu için yapabilir diye düşünüyorum. Kendisine biraz zaman tanıyın bence

rkyeda

Umarım zaman düzeltir