Pro Choice Mama

shorlock

3 aylık siyam kedisi sahiplendim sence Pro Choice mama nasıldır sağlığa iyimidir lütfen yorumlara yazın

2 CEVAP

bsecnl

pro plan tavsiye ederim durumunuz müsaitse

kedilimadam

Bir Siyam annesi olarak önerim, mama seçiminde özenli olmanız. Çünkü Siyamlar çok narin kediler. Yapı olarak da kilo almaya müsait değiller.O yüzden beslenmesine ekstra özen vermek gerekli.Maddi imkanlarınız ne ölçüde bilemiyorum. Ancak N&Dnin altında bir mama kullanmanızı tavsiye etmiyorum. N&D ve üstü beni zorlar diyorsanız N&D'nin aynı grup maması olan matisse'i öneririm, ben de bir süre kızıma kullanmıştım.Hiçbir sorun yaşamadık.