*********

*********nın yaş mamalarını kullanan var mı içeriğ nasıl sizce?

6 CEVAP

Mischka

Ezme sardalya&ton balıklısını denedik. Balık ve balık ürünleri %54 yazmakta. Fakat parantez içinde sardalya %8, ton balık %7,5 olarak belirtilmiș. Geri kalan bitkisel ürünler, vitaminler, taurin ve mineraller. Içindekiler kısmı ne kadar açıktır bilemem, kokusu kendi yediğimiz ton balığı konserveleriyle aynı. Herhangi koruyucu, renklendirici ve ya abuk sabuk maddeler yazmıyor, yazmadıkları gibi içine de gerçekten koyulmamıșsa güzel. 6 li kutu sipariș vermiștim yanında açılmıș konserveyi muhafaza etmek için bir adet plastik kapak vermișler. Daha titiz bir tașıma olacağını umarak Ups kargoyu seçmeme rağmen 1konserve tamamen patlamıș akmıș geri kalanların bir ki tanesi de oradan buradan ezilmiș olarak geldi :( patlak olan çöpe, sağlamlar mideye indi.

Dikkat çekmek için yanlış sitede farkında değil sanırım

goknur

Ton baliklisi ve dana etlisi guzel

gazme1997

çök özür diliyorum affınızı diliyorum ben 21 yaşındayım kardeşim kedileri aşırı sevdiği için böyle bir şey yapmış yapma nedeni ise rozet kazanmak içinmiş çok özür diliyorum hepinizden

@gazme1997 ???

Mischka

Canı sıkılmıș, dikkat çekmeye çalıșıyor belli ki.