Trixie Natural Kedi Köpek Şampuanı??

guineapigela

ürünü aldım (ama petlebiden değil) henüz kullanmadım nasıl bir ürün acabbba kullanmadan once siniz fikirleriniz almak istiyorum kullananlar veya bilgisi olanlra yazabilirmi acaba kullanmadan önce =??

4 CEVAP

Mischka

bsecnl, geldiğiniz ilk günden beri, en bașta tüm eski soruları öne çekmeniz olsun, sorulan sorulara tersleyen yanıtlar vermeniz olsun, devamlı bir polemik yaratma derdindesiniz. Burada herkes bilgi paylașmak, fikir alıșveriși yapmak için var, kimseyi iğnelemeye hakkınız yok. Bu sürekli gözüme çarpmakta ve susuyordum lütfen bu konuda biraz daha anlayıșlı olur musunuz?

bsecnl

harika ürün helal olsun vayy be işte kedisini seven biri falan mı dememizi bekliyorsunuz. normal kedi köpek şampuanı nasıl bişey duymak istiyorsunuz anlamadım.

guineapigela

bsecnl hayır lütfen biraz anlayışlı olun ben sadece kedime zararı dokunurmu diye merak ettim sizden tabıkıde "vayyyy be iste kedisini seven biri" demenizi istemiyorum ürün hakkında bilgi istiyorum siz yanlış anlamıssınız galiba ben kedimi için ii bir ürün olduğunu sordum

guineapigela

sanırım yanlış anladınız :)