Kısırlaştırmj Sonrası Konaklama

Kedimi kısırlaştırmayg düşünüyorum veterinerimiz 5 gün klinikte kalacağını istediğim zaman görebileceğimi söyledi daha önce tecrübe etmiş olan var mı 5 gün uzun bir süre değil mi?

3 CEVAP

Sutunannesi

Bugün benim kedimde kısırlaştı ve 1 günlük pansiyonda konaklıyor. Oda olası bir durumda nöbetçi veterinerin müdahale etmesi ve hareket alanının kısıtlanacağı bir ortamda ayılması için. Yani bunun için 1 günlük süre yeterli. 5 günün hiçbir mantığı yok düşününce. Bende ilk defa bugün kedi kısırlaştırdım hiç tecrübem yoktu hep arkadaşlar tanıdıklar onlardan aldığım bilgilerle hareket ediyordum. Ama bugün şunu anladım ki veteriner seçimi çok önemli. Yani artık yeni gelişmelerle hareket eden bir veterinere kısırlaştırırsanız çok daha iyi olacağını düşünüyorum. Geçen hafta kedisini kısırlaştıran arkadaşımla detaylı konuşmuştuk ve bugün kendi kedime yapılan operasyona bakıyorum arada çok fark var.

Alika

Hicbir kedi 5 gun bir sebep yokken sadece kisirlastirma operasyonu icin kalmaz. Pansiyon ucreti talep edecektir buyuk ihtimal ile. 1 gun kalmasi yeterlidir. Saglikli ise birakmayabilirsiniz bile. Gecmis olsun

Tüm ücretlere 250 lira istedi ayrıca pansiyon ücreti talep edeceğini sanmıyorum mikrop kapmaması daha iyi bakılması müdahale kolaylığı için olabilir ama 5 gün çok fazla