Anne Sütünden Yeni Ayrılmış Yavru Kediye Hangi Mama Verilir

Gamzecs

ben royal canin kitten diyorum fakat kadın ishal yapıyor diyor royal canin için bu kediden kediye değişiklik gösterebilir hem mama her kediye yaramaz tabi ki ama yavru kediler için en mantıklısı royal canin kitten değil midir ben kedime yavruyken hep royal canin kitten verdim siz ne düşünüyorsunuz?

7 CEVAP

Cakeyta

Royal canin kitten, yavru kedi mamasi denilince akla ilk gelen mamalardan birisi ve bunun boyle olmasi da sebepsiz degildir bence. Yani memnuniyet oraninin yuksek oldugunu dusunuyorum. Tabiiki her mama her kediye iyi gelmez, mamanin kedinize iyi gelip gelmedigini ancak deneyerek ogrenebilirsiniz. Ayrica yaygin mi bilmiyorum ama ben rc kitten icin ishal sikayetini ilk kez duydum

Gamzecs

inanın ben de ilk kez duydum inanamadım kadın bana whiskas'ı övüyor royal'e karşı 😂 şaka yapıyor sandım ama ciddiymiş bende kedi ölsün istiyorsanız yedirin yazık günah dedim şaka gibiler gerçekten ceplerinden para çıkmasın diye kediye dünyanın en kötğ mamasını yedirebilecek zihniyetteler

Cakeyta

Market mamasini super premium bir mamaya tercih eden birinin soylediklerini dikkate bile almayin bence

Gamzecs

benden fikir istediler ben royal canin kitten alın dedim ona karşılık bana bu cevabı verdiler ben asla bu mamayı kedime dahi yedirmedim bu zamana kadar yedirmem yedirtmem elimden geldiğince en iyisini yedirdim hep gerçekten çok sinir oldum 😂

Muezzabalim

Proplan kitten da ideal severek yiyorlar

muratt_dgn

ben yavru kediler için Hill's Kitten Healthy Development Ton Balıklı Yavru Kedi Maması kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım

HisaNur

Kuru mamaya gecis mamaları var oneririm