Tasmasını Ağzından Bırakmıyor

sanemtokyay

Merhaba burdan sipariş ettiğim tasma biraz büyük geldi köpeğime, yavru olduğu için bu sıkıntı değil fakat bu sefer ağzından düşürmüyor bu sizce sıkıntı mı sürekli dişliyor tasmayı

5 CEVAP

Boyun tasması almayın yavru daha çünkü göğüs tasması kullanın boynuna zara vere bilirsiniz çekerken yanlışlıkla istemeden

Gamzecora76

Bence göğüs tasması almanız daha uygun olur

bsecnl

bence boynuna uygun tasma alın. alışkanlık haline gelebilir kemirmesi

cakiloznur

dişleri kaşınıyor, bunu da tasması ile yapıyor. diş sorunu bitene kadar, sabır. Ancak bunu tasması ile yapması, ileride size sorun yaratabilir. hedef şaşırtın :)

Gamzecora76

Tasmayı yeni taktıysanız alışma sürecinde olabilir