Ne Yapmalıyım???

aybkee_23

Merhaba 4 aylık kedim iki gündür halsiz ve sürekli uyuyor ben zorla kaldırıp oynatıyorum koşuyor zıplıyor ama 2 dk sonra hemen oturup yatıyor. Kuru Mama az yiyor yaş mama peynir yoğurt vs yiyor su içiyor ishal kusma yok. Bugün veterinere götürdüm şansa doktor yoktu ama yardımcısı baktı ateş ve ciğerleri normaldi ağzına baktı biraz gingivit var dedi sprey verdi buda halsizlik yapabilir kullanın devam ederse kan bakalım dedi. Eve geldim ama aynı uyuyor sürekli hemen götürüp kan baktırmalı mıyım sizce ?

1 CEVAP

kedisever99

bence bir veterinere götürün.şuanki vetiniz ilgilenmiyorsa başka bir yere daha götürün içiniz rahat olsun