Sokak Kedileri İçin Mama

Veranifer

Öğrenciyim uygun fiyatlı kedi maması bakıyorum pawpaw ve dr sacchi yi buldum kullanan var mı kötü yorumlar gördüm emin de olamadım

5 CEVAP

ILoveF

Pawpawı genelde yemiyorlar, Dr sacchiyi de seçen var. King marka mamaya daha hayır diyeni görmedim. Tavsiye ederim

Ahudr

Selam
Benim şahsi fikrim bütçemiz yetmiyorsa uygun fiyatlı mamalar almayalim almayalimki o mamalarinda uretimi artik dursun.Sirf ac kalmasinlar diye iyilik yaptigimizi dusunerek daha fazla zarar gormelerine sebep oluyoruz.Bence orta kaliteli bir mama alaniyorsak Felicia vs gibi çorbalik kemikleri alip kaynatip etlerini ayiklayip icerisine ekmek dograyip versek bile daha saglikli bir davranis olur ben şahsen öyle yapmaya gayret ediyorum.

Ahraz

Aynı sıkıntıları yaşıyoruz.

sshiva

dr sacchiyi seviyorlar. aynı zamanda tasty markasından 5 6 pakete yakın bitirdim. bonnieyi de pawması da çok seviyorlar

Ahraz

Pawpawi hicbir kedi yemiyor.hatta sokak kedileri bile yemiyor