Acıl Kopegım Kustu

ertostos

3 aylik bebek kopegim bugun köpük kustu cok fazla degildi ama endiselendim evde yiyebilecegi hicbir sey birakmasak bile kapiyi bile yiyebiliyor bir sey mi yedi o yuzden mi acaba. Sicak degil sokaga cikmadi baska kopege temas etmedi mama degismedi acaba nedeni nedir?

1 CEVAP

blue_hpood

3 aylık yavrunun annesi ile olması gerekirdi fakat annesizken sahiplendiyseniz size birkaç önerim var. bu kusma için mutlaka veterinere götürün, yavru köpekler kaç aylığa kadar süt içmeli bilemiyorum maalesef. yabancı bir cisim yutmuş olabilir. diğer yandan kapı vs kemirme huyunun önünü kesmek ve köpeklere dair diğer her şey için de kral köpek ailesi’ne bir göz atın derim. ileride yaşanması olası tüm sorunları olmadan engellemiş olursunuz.