Arkadaşlar Acil Lütfen Yardım Edin

Cattoscar

Sokakta beslediğim kedi bugün doğum yaptı bir tanesi yaşıyor şuan bir tanesi ters geldi zor doğdu öldü şuan tekrar ters geliyor ama saatlerdir gövdesi dışarda baş tarafı içerde gelmiyor napicam kedi çok sancı çekiyor güvenli bir alanla evime alındım kutunun içine koydum lütfen yardım edin su içiyorum kediye sıvı kaybediyor diye

7 CEVAP

Cakeyta

Konu hakkinda bilgi sahibi degilim, sorunuzu gorunce okudum eger zorluk yasanirsa bir eldiven giyip yavrunun cekilmesi gerekiyormus. Saatlerdir soylediginiz durumda olmasi bana normal gelmedi bu saatte acik var midir bilmiyorum ama arastirip lutfen bir veteriner hekimle gorusun

Cakeyta

05550966676 hospivet klinigi hemen arayin ve bilgi isteyin bu durumun ciddi sonuclari olabilir

KimJeongguk

Kafası uzun süre içerde kalırsa ölür zaten bebek. Durum hakkında haber eder misiniz? Şuan nasıllar?

Cattoscar

2 bebeğimiz öldü maalesef güç doğumdan kaynaklı bir tane yavrumuz yaşıyor

Cattoscar

Biraz çekmeye çalıştım ama cesaret edemiyorum ölü oda büyük ihtimalle nasıl yapicam bilmiyorum

Sevimcolak

Anneleri nasil iyidir insallah

Emirrckr

Geçmiş olsun hem anneye hem size,
Umarım o kalan yavru hayata sımsıkı tutunur..