Bu Ürünü Önerir Misiniz

Gamzecs

Crystalin Drops Kedi Göz Kulak Ağız Bakım Solüsyonu kullanan var mı veya bunun dışında önerebileceğiniz bir solüsyon var mı?

11 CEVAP

Sezgek

Cristalinin kendi sitesinden alın nhp market ben ordan alıyorum ayrıca yapı olarak hepsi aynı bir litrelik alırsanız daha avantajlı oluyor ben bir litrelik aldım her şey için kullanıyorum ağız kulak bakımı göz temizliği pati silme yumuşatma amaçlı çene bölgesi temizliği akne önleme amaçlı yara vs olursa tedavi amaçlı cristalin gerçekten. Mucizevi bir ürün

bu ürünü birçok kişi kullanıyor. yaralara, kulak göz ağız temizliğine veterinerimiz önermişti. kendim de kedimde kullanıyorum. gayet memnunum.

Gamzecs

nereden aldınız güvenli bulduğunuz bir site var mı bende oradan alayım

Sevimcolak

Güvendiginiz yer olanlar yazarsa ordan alalim sahtesi cok varmis cok satiliyor diye

dilanbulent

Bilindik petshop siteleri haricindeki yerlerden almayın. Tr end yol gibi sitelerden alacaksanız da güvenilir satıcılardan alın. Bu solüsyonların çok fazla sahtesi var, hatta belki bazı petshoplar bile satıyorlardır. Spreyin aynısı, dışındaki etiketi kutusu aynısı, içine musluk suyu doldurup satıyorlar. İnsanlar da sanıyor ki aa solüsyon aldım. Veteriner kliniklerinden veya Petlebi gibi güvenilir sitelerden alın, ucuza alayım indirim yakalayayım derken musluk suyu alırsınız.

Ozlemcakil

Bende onj kullaniyorum elimdeki tirmik izlerine bile iyi geliyor

Sevimcolak

Kesinlikle öneririm crystalin

Sevimcolak

Güvenilir yer bulamadigim için uzun zamandir alamadim

Sevimcolak

dilan hanim cok haklısınız Allah korusun gözede suruluyor icine ne koyacaklari belli degil😑😑

ben ilkini veterinerden almıştım 2.sini ********dan aldım

Sevimcolak

Sezgek cook tesekkurler tam aradigim bilgiyi vermissiniz👍