Kötü Koku

Sutunannesi

Sütü bugün gidip aldık :)) şükürler olsun ki gayet iyi gibi eve gelince deli gibi mamasına saldırdı. Ama sanırım süt orda tuvalet pedinin üzerinde uyumuş çok ağır bir çiş kokusu sinmiş üzerine öyle böyle değil. Kendisi de çok rahatsız oluyor sanırım devamlı yalanıyor. Yani yapabileceğim bir şey var mı kokunun gitmesine yardımcı olmak için o uyurken pamuklu suyla biraz etrafını sileyim diyorum ama ekstra yapabileceğim bir şey var mı

5 CEVAP

Amedsoner

Bebekler için kullanılan alkolsüz kolonyali mendil kullanabilirsin. Yanılıyor da olabilirim. kisirlastirdığimiz kedimiz de bazı sıvıları üzerine dökülmüş gibiydi. Öyle temizledik

Amedsoner

Ama kurutman da gerekebilir. Fon makinesi filan kullanma. alkolsüz kolonyali mendille temizledikten sonra Kağıt havlu olabilir.

gunosari

Kuru şampuanla tararsanız uyurken belki biraz gider kokusu.Onların kokuları bebek pudrası gibi.

Sutunannesi

Kediler için kuru şampuan değil mi. Pet shopta bulamazsam internetten bakacağım.

gunosari

Evet kedi köpek için aynı zaten uyurken biraz döküp elinizle yayın.Azcıkta tarayın geçici bir çözüm olur en azından bizde aldık ama devamlı kullanmadık.