Kedimin Meme Ucu Koptu?

Bugün sabah severken farkettim ki boynuna en yakın olan karşılıklı iki meme ucu simsiyahtı. Kedim smokin olduğu için ilk başta kendi rengi mi değil mi anlam veremedim ve biraz ucunu sıkıp verdiği tepkiyle emin olmak istedim. Sonra bir baktım meme ucu elimde kaldı komple simsiyah olmuş ve koptu. Sonra diğer siyah olan yerde aynı şekilde sivilce gibi sıkılıp çıktı. Şuan iki meme ucu da yok. Bölge de kanama kızarıklık başka birşey de yok. Veteriner yarın getirin bakalım dedi başka birşey demedi. Başına böyle birşey gelen var mı? Kedim erkek ve kısır yani emzirme kaynaklı falan herhangi bir durumu yok. Genel durumu iyi, yemesi içmesi tuvaleti normal iki meme ucu dışında başka yerinde birşey yok, her yerini tek tek kontrol ettim neyden olabilir aklım almıyor.

4 CEVAP

Veterinere gittik ben evham yapmışım arkadaşlar ☺️ çok şükür ki birşey yokmuş insanlarda da olduğu gibi meme ucu içine dönükmüş ve o bölgeye kir birikmiş bende aldığım kirleri meme ucu sanmışım. Yani kedimin meme uçları içeride olsa da kopmamış 😁 Ayrıca her kedide 8 meme ucu olmayabilirmiş gayet normal bir durummuş, tabi anomali olarak geçiyor ama bir zararı yokmuş sizde benim gibi pimpirikliyseniz aklınızda olsun 🥰

Sevimcolak

İlk defa duydum benimde aklim almadi neyden olabilecegini veterinere gidersenz buraya da yazarsaniz bilgileniriz insallah onemli bisey degildir🙏🙏🙏

Sevimcolak

Teşekkürler haber verdiğiniz icin cok merak edip korkmustum Allah'a şükür iyi sonuc aldiniz🙏🙏🙏

Ben teşekkür ederim, evet çok şükür bişey çıkmadı ☺️🌸