Orta Kulak İltihabı

Smhcn17

Merhaba,

Jack Russel bir kızımız var orta kulak iltihabı var tedavi uyguluyoruz veteriner tavsiyesiyle geçiyor 15 ila 20 gün sonra tekrarlıyor. Kulak damlası antibiyotik tedavisi yapıyoruz. Oridermyl kullandık 21 gün geçti ama yine tekrarladı. Şimdi yine antibiyotik ve kulak kremi kullanıyoruz. Farklı ve kesin çözümü olabilecek bir tedavi yöntemi var mı? Ne yapmalıyız?

İyi akşamlar.

6 CEVAP

Sueda1234

Biz oridermyl kullandık bidahada hiç olmadı iki günde etkisini gösterdi acaba yanlış mı uyguluyorsunuz

Sueda1234

Biz oridermyl kullandık bidahada hiç olmadı iki günde etkisini gösterdi acaba yanlış mı uyguluyorsunuz

ugurcil

Sterimar Baby Deniz Suyunu burun delilerine sıkın 5 gün kadar ve takip edin lütfen durumu. Kulak-Burun-Boğaz bir bütündür. Burunda sıkıntı varsa kulağı da boğazı da etkiler.

Smhcn17

Kullandıktan sonra geçti bizim de ama daha sonra tekrarladı ve şu anda piyasa da oridermyl yok.

ugurcil

yarar getiren her ilaç ya piyasadan kaldırılıyor ya da içeriği değiştiriliyor bu bir gerçek.

Smokins

Benim kedimde de varmış. Daha dün veteriner oridermyl verdi. Kullanımı zor bende tedirginim ilacı sıkabildim mi sıkamadım mı diye