Kızgınlikta Akıntı Normal Mi

Beyzakumsalll

Merhabalar kedim kızgınlikta poposunu yalayıp duruyordu bende bişey mi var diye bakayım dedim su gibi renksiz kokusuz akıntısı var bu normal mi her dişi kedide olur mu

3 CEVAP

goknur

Normal. Benim iki kizimda suanda kizginlikta evde feryad figaniz iki gunden beri. O gelen akinti normal. Hatta cok dogal.

Bilgeylmz

Bu beyaz akıntı normal olmayabilir. Veterinere götürün. Benim kedim de dişi ve kizginlik döneminde. Ama boyle bir akinti gelmiyor...

yunus26

Bazı kedilerde akıntı olması normal karşılanıyor kızgınlık döneminin belirtilerinden birisidir.