Kedim Leo Ben Yokken Zıplayarak Kapıları Açıyor:) Yanımdayken Bezgin Bekir:)

privacy031

11 aylık biritish shorthair erkek kedim zıplayarak kapı kollarını açıyor..Böyle bir durumla karşılaşan var mı acaba? evde yanlızken canımı sıkılıyorki acaba? gerçi geceleri de benim yatak odamın kapısını açmaya çalışıyor..demek ki yanlızlıktan değil diye düşünüyorum.. topu,ipi,faresi falan var ama oyuncaklarıyla pek oynamıyor.. bu cins kedilerin tekirler kadar pek hareketli olmadıklarını biliyordum ama benimki sakin güç resmen, bezgin bekir gibi, devamlı bacakları açıp uzanmak istiyor:))

2 CEVAP

Çoğu kedi kapıları açabilir. Merak ediyorlar. Ve kapı açmayı yeni keşfetmişse, tek işleri kapıları açmaya çalışmak olur

tgckc

Kediler genel olarak kapalı kapılardan hoşlanmazlar. Meraklıdırlar. Açmaya çalışırlar. Benimkiler de açabiliyor. Evin her odasının hakimi olmak istiyorlar. Canı da sıkılıyordur elbette ama asıl sebebin bu olduğunu düşünmüyorum.