Kedi Otu Kullananlar?

thorcat

Arkadaşlar kedi otuyla ilgili çok şey okudum kedilerin hoşuna gittiği onları mayıştırdığı söyleniyor, siz hiç kullandınız mı? Kullandıysanız kedinizde nasıl bi etkisi oldu?

6 CEVAP

yasement

Bizimki nature plan kedi cimini ve bahcede gezerken yedigi otlari maydanozlari cok severken carrefoursadakini hic sevmedi.

Bilgeylmz

Kedi otu yayarlıdır. Midesine çok iyi gelir. Biz kedimize aldık ama yemedi. Kediden kediye değişebiliyor. Bazıları hiç yemiyor. Bazıları bağımlısı oluyor. Bence deneyin ama yemezse dedigim gibi yemesi için zorlamayın. Ama yerse faydalı bir ürün:)

Bilgeylmz

Kedi otu yayarlıdır. Midesine çok iyi gelir. Biz kedimize aldık ama yemedi. Kediden kediye değişebiliyor. Bazıları hiç yemiyor. Bazıları bağımlısı oluyor. Bence deneyin ama yemezse dedigim gibi yemesi için zorlamayın. Ama yerse faydalı bir ürün:)

Kedimekim

Bir kedi çimi var bir de kedi otu. Kedi çimi buğday arpa tohumu şeylerden oluşuyor. Petshoplarda falan var. Kedi çimini benin kedim yemeği seviyor. Midesini rahatlatiyormus. Bazı kedilerde kusarak midesindeki tüy toprağını çıkartıyormuş ki bu yararlı bir şey ama benim kedim de olmadı. Kedi otu ise kedileri sakinleştirip onları heycanlandirn bir etki yaratıyor. Bu benim kedim de oldu kokladıkça koklamak istiyor. Bunu yemesi de bir sorun olmuyor. Yanı ikisini de kullanabilirsin.

buddha_bar

Kedi nanesi bayağı sakinlestirip kesilerde bildiginiz kafa yapıyor ben hazır aldım cok sevmesede sesler kesildi kızışma ve koku birakma konusunda etkili olacağını düşünüyorum.

friolera

aldığım kedi otu (catnip) spreyinin hiç bir etkisi olmadı, kedim hiç bir şekilde oralı olmadı ama kendisi uyumak ve mama yemek dışında pek bir şeyi umursamaz zaten. kedi çimiyle ise ilk önce ilgilenmedi hatta kesip verdiklerimi de reddetti fakat dün suçlu suçlu saksıdan yerken yakaladım, sanırım yememesi gereken bir ev bitkisi olduğunu düşünmüştü.