Kedim Mama Kustu

Mia2017

Kedim az önce bütün bütün mama kustu acaba bu tüylerini yaladığı içinmi yoksa bişey olabilir mi mama yemesinde su içmesinde bi sorun yok oyun falanda oynuyo

2 CEVAP

Bilgeylmz

Eğer birkaç gunde birden fazla kusarsa veterinere götürün. Ama ilk defa olduysa tüy kusuyordur ya da mamasını çok yemiştir ve o mamayı sindindirememiştir.

Mia2017

Cevabınız için teşekkür ederim bende çok korktum bişey oldu diye ilk defa kusuyo bende tüylerinde dolayıdır diye düşündüm ama insan korkuyo işte