Irkı Nedir Acaba

Gokmen6774

Irkı hakkknda herkes farklı bir şey söylüyor. Kimisi blue point, kimisi chocolate point, kimisi egzotik ile blue point çiftleşmesi . Net olarak ırkı nedir acaba teşekkürler

8 CEVAP

HisaNur

Siyam ve radgol kedilerine benziyor ama bu kirma

Lalis

İlk resimde hadi çek artık gibi bakmış 😁😁 ragdol ve siyama benzettim ben çok güzelmiş

LilaMiaLuna

Siyam kedilerine benziyor

HisaNur

Ama bence chocolate kedisidir

Gokmen6774

Petshopcu egzotik ile blue pointin çifleştmesi dedi. Baskın olarak blue point dedi

Gokmen6774

Sizlerin fikirlerini merak ediyorum

Trifane

Bence bluepoint. Gayet net. Bende de var.

KimJeongguk

Blue pointin point bölgeleri gri olur sizinkinde kahvemsi duruyor bu yuzden kediniz Chocolate Point oluyor. Cinsi evet Exotic ile kırılmış gözüküyor. Exotic ile kırıldığı için tam cinsini asla bilemezsiniz maalesef kırma oluyor çünkü.