İzmirde Kedimin Kalabileceği Yer?

chen

İzmirde bornovada oturuyorum. Yardımcı olursanız cok sevinecegim. 4 5 ay kalabilecek makul bir ücret ödeyeceğiö sadece evini acabilecek bir yer açıyorum bu aylar sonucunda kendi evime gecerken alacağım kedilerimi. 2taneler evde rahatca dolasabilecek, güvenli bir yer arıyorum. Aylık ücret dışında kedilerimin mama masraflarını ben karşılacagım gidip gelipte ilgilenecegim izmirde olcagımdan. Yardımcı olur musunuz kedilerimi cok seviyorum mecburi kısa dönemlik böyle biraey gerekiyor kaldıgım yer kendi evin olmadıgımdan dolayı bilgisi olan veya bakabilecek olan ulaşabilir mi? Gercek hayvanseverler 05536345244

7 CEVAP

bsecnl

sebebi nedir bırakmanızın

chen

Sebebi kendi evimde değilim malesef ailemin evindeyim, ailem bi kaç ay kadar sabretti artık istemiyolar evde kesinlikle,her gün kavga, benimde sınava girip kendi evime gecmeme 4 5ay var, bu süre zarfında bu sekilde idare etmem gerekiyor yani zor durumdayım bu konuda o yüzden.

yasement

Bulabildiniz mi

chen

Hayır :( @yasement

Reyaura

Armut diye bir site var oraya üye olup teklif falan veriliyor bi şansını dene istersen. Kedi otelleri var instagramda facebookta ama onlar ozel oda kiraliyorsun oda cok makul bi fiyat olmuyor belki bi ogrenciye falan denk gelirsin kabul eder allqh yardimciniz olsun.

yasement

Ben de izmirdeyim paylasayim sosyal medyada. Belki bi tandigin tanidigi cikar.

chen

Tesekkür ederim ikinize de umarım