Kedim Doğum Yaptı Ve Çok Tedirgin

Seydaavurall

Kedim yaklaşık 5 gün önce doğum yaptı yavruları konusunda çok tedirgin davranıyor yorganın altında doğum yaptı ve sürekli oraya girip çıkıyor dışardan gelenlere saldırıyor. Akşamları uyuyamıyor Mamasındanda yemiyo sadece tavuk yiyor normal mi acaba

5 CEVAP

bsecnl

ilk dogumu normal iç güdüsel davranıyor

buddha_bar

Benim kedi cok dogum yaptı ilkinde yavrulara bişey olur diye korkudan 2 ay yanasmamistim,kedi bakiyor yavrulara ona güzel ama kapalı bir yer hazirlayin ben yatagin altina battaniye serip uzerinide gene battaniyeyle disarisi gorulmeyecek sekilde kapatıyorum kendisi tasiyor zaten oraya 15 gunden aşağı kolay kolay dokundurmaz ilk dogunsa en az bi ay dokunduracagini sanmam dokunmayin battaniyeleride çok katlı bir sekilde koymayin yavrulari katlar arasinda kaybetmesin.

bsecnl

ilk dogumu normal iç güdüsel davranıyor

BLMEM

NORMAL BİR DURUM YİNEDE VETERİNERE GÖTÜRMEKTE FAYDA VAR

Seydaavurall

Yorgan altına götürüyor oraya koyuyor yavru kediler havasız kalır diye üstünü açıyoruz yine götürüyor bende yatak altına yer ayarladam iyi olcak gibi teşekkürler