Tuvalet Sonunu

Esrakaya12

Kedim kakasını yapamıyor ve bu yüzden karnı ağırıyor ne ilaç alabilirim ya da ne yapabilirim?

4 CEVAP

dilanbulent

Bunu en iyi veteriner bilir, bizim bu gibi ciddi sağlık problemlerinde tavsiye vermemiz doğru bir durum olmaz ne yazık ki.

Esrakaya12

Daha yeni oldu bir kere kakasını yaptı onun dışında hala zorluyor

Sevimcolak

Esra hanim kac gündür yapamiyor? Aktivite yapmasi kosturmak bagirsagina iyi geliyo yas mama iyi gelir kum kabini temizleyin yeni kum dökün(cunku benimki temizlenen kuma bayilir kosar) suyunu eksik etmeyin dilan hanima katiliyorum pek fazla bisey de demek dogru olmaz vet. yumusatan bi iac onerebilir lavman diyebilir.Kabiz olmasinin nedenini de bulunki tekrarlamasn sonra

Sevimcolak

1kasık zeytinyagi vermek iyi gelir yazıyo internette ama ben denemedim daha once hic