Kızgınlık Dönemi

Çakıl dışarı çıkıp eve gelen bi kedi ama kizginliga girdi dün ilk defa çıktı gece gelmedi demin aldım yemek yesin diye onu da yemedi ne kadar sürer kızgınlık dönemi endişeleniyorum o evde olmayinca

2 CEVAP

dollfacepersian

Kızgınlık döneminde kesinlikle dışarı salmamanız gerekiyor bence. Çünkü diğer erkek kedilerde rekabete girip kavga sonucu yararlanabilir ve sokak kedileri ile çiftleşir. Sokak kedisi olsa da doğacak yavruların başına gelecek herşeyden siz sorumlusunuz, ayrıca çiftleşme ile hastalık bulaşabilir

Suan kisirlastiramam bahçedeki bütün kediler hamile zaten 5 erkek kedi bi kedinin peşine dusuyolar benimki dışarı çıkıp oturuyor