Bakar Mısınız

Elifgumuss

Arkadaşlar kedim rahatsızlandığı için kedim struvit üriner maması kullanıyordu fakat o mama işe yaramadığı için başka bir mamaya geçtik o mama elimde kaldı sizce pro vet struvit üriner mamasıyla sokak kedilerini beslesem bir sıkıntı olur mu?

3 CEVAP

Sevimcolak

Baska bi mamayla karistirarak urineri daha az miktarda koyun bence cok bi zarari olmaz ama saglikli bi kedinin idrar ph dengesini degistirebilir hastalanan hayvanlara gore ayarlandigindan normal kedilere daha az miktarda verin veya burada yazin miktarini falan belki ihtiyaci olan bi kisi sizden satin alacaktir.

ugurcil

Virbac Ürineri benimkiler de yedi, veteriner sıkıntı olmaz demişti ama sadece Üriner için.

Ahraz

Bence siz onu bir veterinere teslim edin.o gerekli kisiye ücretsiz teslim eder