Kedimin Sırtında Çizik Var

Hikmetalp51

Kedimin sırtında bir çizik farkettim. Dün hiçbir şey yoktu. Öyle koşturan bir hayvanda değil. Bugün birazcık sert taradım acaba ondan olabilir mi? Ve yara tahmini ne kadar zamanda geçer?

3 CEVAP

Lalis

Çizikle yara farklı yara olacak kadar tarandıysa tarağınızı değiştirin iğne uçlu gibi olanlardansa tahriş etmiş olabilir biraz da bastırmadan yumuşak tarayın.Silikon eldiven deneyebilirsiniz.Yara yerini çekerseniz durumuna göre daha net yorumlar yapilabilir.