1 Aylik Yavru Kedi Hic Bisey Yemiyor

Miniminimini

Arkadaslar 1 aylik yavru kedi bulmus komsumuz, annesi yokmus o da bakmak icin evine almis. Ama yavru ne sut tozu iciyor ne yas mama yiyor, cok halsiz surekli uyuyor. Nasil yedirebiliriz, yardimci olur musunuz.

4 CEVAP

kedilimadam

Bir şeyler yedirmeye çalışmadan önce anüs bölgesini ılık suya batırılmış pamukla ovalayarak tuvaletini yaptırmaya çalışın.Her seferinde besledikten sonra bunu tekrarlayın.Bir de yattığı yerde sıcak su torbası olsun, henüz kendi vücut ısısını koruyamaz.

Miniminimini

Verdiginiz bilgiler icin cok tesekkurler, dediginiz gibi deneyecegim.

Ceronimo-

Şırıngayla vermeyi denediniz mi?

Miniminimini

Siringayla verince zorla iciyormus ama cok az