Kedim İshal Olmuş Olabilir Mi?

sarimsak

selamlar, 5 gündür yaklaşık 1 aylık dişi bir kediye bakıyorum. aramız oldukça iyi. ilk günlerde kuru mama yiyemediği için yaş mama verdim, daha sonra n&d kitten marka mama ile karıştırdım ve 2 gündür de kuru mamayı ıslatıp veriyorum, bugün biraz az yemiş ancak yemiş. ama diğer günlerden çok daha fazla su içti. demin ise kakasını yaparken gaz çıkarma sesi duydum ve ödüm koptu ishal mi acaba diye. evde doğmuş bir kedi olduğu için henüz veterinere götürmedim

1 CEVAP

kedilimadam

Veterinere götürmelisiniz.Gördüğüm kadarıyla siyah ishali var ve bu kuvvetle muhtemel iç parazit göstergesi.Yarın götürüp iç parazit uygulamasını yaptırmalısınız.