Yardım Lütfen

Miapati1

Kedim saat 6 civarında birden bağırmaya başladı bana karşı çok korktum Deli gibi çığlık attı o attıkça ben korkudan attım ve dilim tutuldu şuan ne yapacağımı bilmiyorum beni gördükçe deliriyor kendimi wc ye kapattım ve 2 saattir burdayım elim ayağım titriyor ne yapmalıyım neden böyle lütfen yardım

5 CEVAP

Cennet29

Onu yanlış anlamış olabilir misiniz? Kediniz kaç aylık

Cennet29

Kedinizle ilgili detaylı bilgi yazar mısınız ne kdr süredir sizde

Miapati1

6 senedir benimle. Öyle böyle değil bir kedi görür kendini kapartır üstüne atlar ya banada öyle yaptı korkudan hala kalbim ağrıyor babamı çok sever babam işe gitti kapıyı kapattım başladı bana bağırmaya ve saldırmaya delirdi sanki

Cennet29

Benim kedimde yapıyo ama oyun oynarken kabartıp kendini kafama falan atlıyo biraz ısırıp tartaklıyo beni ama bağırmadan. Sanırım sizinki oyun amaçlı değil yani bunu ne tetiklemiş onu bulmalısınız :( fark etmeden biyerine mi bastınız acaba

Miapati1

İlk bende öyle düşündüm bastım mı diye hayır basmadım ne oldu bilmiyorum neyden sebep anlamıyorum bir an da oldu