Kedim Fip Olabilir

Herkese merhaba

Sahiplendiğim sokak kedisinin fip olma ihtimali var. Muayene ettirdiğim doktorlar test için çok yüksek ücretler istiyorlar. Kedinin gözümün önünde hastalığa yenik düşmesini istemiyorum, yardımcı olabilmek istiyorum. Yardım edebilecek insanlara ulaşabileceğim ya da bağış toplayabileceğim siteler, insanlar var mı acaba ?

3 CEVAP

HepsiPati

İnstangram @petcore35
Fiyatı çok uygun,1 kedimi bu ilaçla kurtardım,şimdi sağlıklı

HaydutveNazli

Testler malesef pahali ama doktorlar yuruyusunden davranisindan da anliyorlar. Istanbul anadolu yakasinda veteriner onerebilirim

stellabennett

TikTok hesap açabilirsiniz belirli bir takipçiye ulaştıktan sonra da canlı yayın açarsınız o şekilde bağış toplayabilirsiniz fakat biraz zaman alabilir 😞