Köpeğin Ayağı Seğiriyor

Slp

Sokakta baktığım bir köpek var sağ arka ayağı seğiriyor ve bazı yaralar var. Barınağı aradım ama umursamıyorlar. Daha önce başına gelen oldu mu? ( kendi veterinerim gençlik hastalığından şüphelendi ama oraya da götüremedim henüz)

2 CEVAP

Sevimcolak

Araba çarpmış olabilir belki veya baska köpeklerin saldırısına uğramıştır.Bende köpek besliyorum 5tane sokakta baktığım var geçen gün birtanesi topalliyordu kan vardi arka ayağında araba çarpmış 4 gun belediye almaya gelmedi!! yıllardır bu sorunu yaşadığım icin mavi yara spreyi var ondan almıştım ameliyatlarda dikis yaralarina sıkılıyor hem mikrop kapmasini enfeksiyonu önlüyor hem çabuk iyilestiriyo onu sıktım hayvanin ayagina iyi geldi 4 gun sonra bizahmet belediye gelip aldi dikiş atmislar 3 gun kaldi geri getirdiler simdi daha iyi

Slp

Teşekkür ederim 🙏🏾