Dışarıdaki Kediler

Pamulkkk

Evimde bir tane ankara kedisi var aynı zamanda dışarıda bir tane van kedisi var üzüldüğüm için onu da besliyorum şimdide yavruladı 1 ay kadar başka yerde baktı sonra dün resmen önüme kadar yavrularını getirdi buraya kadar her şey normal bende yer yaptım ve bakmaya başladım annem babam komşularımız rahatsız olmaya başladı istemiyolar aynı zamanda bizim burası kedi kaynıyor yavrulara bakmaya başlayınca diğer kedilerde evin kapısına gelmeye başladı hepten çıldırdı herkes napıcağımı bilmiyorum barınağa götüremem orada ne yaptıklarıkları belli değil sahiplendiremem de isteyen yok bir yere bırakıp gidemem de çok canice ama bakamamda ailem dediğim dedikk istemiyolar bakmamı lütfen bi öneride bulununnn

1 CEVAP

Emirrckr

Sahiplendiremem demişsiniz ama bence bir şans verin.
İnstagram-Facebook gibi sayfalarda bulunan sahiplendirme hesaplarından ilan yayınlayın.