10 L Kedi Kumu Kaç Kg Eder?

pro line kedi kumu aldım 10L acaba bu kaç kg a denk geliyor?

11 CEVAP

Heiter

"ölçmeden" yazacaktım ama klavyenin azizliğine uğradım. Ölmenize gerek yok, pakete bakın veya tartın :D

Heiter

Her kumda 1 kg = 1 l etmiyor malesef. Paketin üzerinde yazmadan veya ölmeden bilmek mümkün değil :/

eltarcin

1 L = 1 kg diye biliyorum. Yine 10 kg yapar.

yunus26

ben 10 kg kum aldım altında 12 LT yazıyor 10 LT kum da aşağı yukarı 8 kg civarı bir şey olması lazım üründen ürüne değişedebilir ölçmek lazım

peki, çok teşekürler.

Heathcliff

Değişiyor sanırım örneğin ********* kumlarında 11,4Lt/10Kg yazıyor

peki çok teşekkürler.

:D :D

peki, cevap için teşekkürler.

Bende aynısından aldım tarttım sabah 8.4kg geldi

8.5 kilo gibi buna yakın bir değer