Bir Pug Sahiplenicem Aylık Maaliyeti Ne Kadar Olur?

seckindagli

Örneğin en uygun mama fiyatı ne kadardır?(maaliyet olarak)**aylık **Veteriner ücreti ne kadardır ve ne sıklıkla götürmem gerekir tüm bunların dışında evde ona uygun bir yatağı var. teşekkürler

2 CEVAP

bsecnl

cinsi ne olursa olsun kedi köpek sizin için pet olmaktan çıktığında maliyetini görmüyorsunuz. gerekirse sosyal hayatınızdan kısıp onun en iyi şekilde yaşlanması için elinizden geleni yapıyorsunuz

Feronia

En ucuz mamayla mı besleyeceksiniz?? Tek sözüm var: Bunları düşünüyorsanız SAHİPLENMEYİN.