Kedi Ne Zaman Tıraş Edilmemeli?

Bulut--

Kedim veterinerin söylediğine göre bağışıklık sistemi zayıf olduğu için biraz hasta. Bu dönemde tüylerini tıraş etmek uygun mu sizce? Biraz halsiz. Çok aktif değil. Duygusal olarak kötü etkileyecekse tıraş etmek istemiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

3 CEVAP

Sevimcolak

Bence ettirmeyin tüyler mi ?yoksa ruh sagligi bozulup anestezi alıp bağışıklığı düşecek olan bir kedi mi? secim sizin.

selinay41

bu durumda kesinlikle yaptırmayın

Cennet29

Hiç bi zaman traş edilmez.. Hele hastayken aklınızdan bile geçirmeyin