Erkek Kedim Kızgınlıkta

merhabalar,
kedim 1 yaşına girecek. yaklaşık 1 haftadır. gece 3 te bağırmaya başlıyor.ama ne bağırma! sabaha kadar beni uyutmuyor. henüz koku bırakmaya başlamadı neyseki. başlamadan da kısırlaştırmayı düşünüyorum. bilindiği gibi dişi kedilerde kızgınlık döneminde kısırlaştırma yapılmaz. erkek kedilerde böyle bir şey var mı??

4 CEVAP

Bildiğim ve veterinerden aldığım bilgilerle cevaplamak istiyorum. Benim kedim de aynı şekilde kızgınlığa girmişti ve çok fazla bağırıyordu,koku da bırakıyordu. Veteriner hekime sorduğumda bir sıkıntı olmayacağını ve böyle durumlarda hemen kısırlaştırılması gerektiğini söyledi ve biz de öyle yaptık. Şuan gayet iyi.

huqi

Kısırlaştırabilirsin erkek kedilerde kızgınlık dönemi yok onlar her zaman çiftleşmek istiyor. İyi bir klinik bulup kısırlaştırmalısın.

teşekkür ederim cevaplar için en kısa sürede kısırlaştırcam.