Nedir ?

Mukaddess

Kedimin ağız kenarında böyle siyah nokta cikmisti sonra gecti simdi yine cikmis bu neden olur ??

3 CEVAP

Cemreeincee

Mama kabını temiz tutmanızı tavsiye ederim daha önce bende aynı şeyle karşılaştım mantar olduğunu öğrendim mama kabını değiştirebilirsin plastik mi kabınız?

Mukaddess

Plastik değil seramik kap kullanıyorum ama suyu fazla koyuyorum bir de plastik kabı vardı ondan olabilir o zaman kaldırıyim onu teşekkür ederim.

BLMEM

PLASTİK BİR KAB KULLANMAYIN MAMA YERİE SİT VE YOGURT TUKETSIN MAMAYI BİRAZ AZ TUKETSİN SORUN OLMAZ