Kısırlaştırma Operasyonu Na Kadar Hergun Kuru Ve Yaş Mama Vermek

KeLeBeKciK

Merhaba kedimi kısırlaştırma operasyon günü gelene kadar kuru mama ve yaş mama versem hergün uygun olurmu başka neler verebilirim ?

5 CEVAP

KeLeBeKciK

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için söylediniz gibi yapıcam evet biraz kilo alsa belki daha iyi olur bana göre zayıf kilo verdi 😔

KeLeBeKciK

Çok teşekkür ederim cevabınız için yani bana göre kilo almalı tabiki ama bide veterinere götüreyim görsün operasyon öncesi ve balık yaginida sorarım eğer kullanın derse kullanırız önemli olan hayırlısıyla su operasyonu atlatalim tahlillerde inşallah temiz çıkar bakalım Allah yardımcımız olsun

Sevimcolak

Operasyondan önceki aksam yemek ve su vermeyeceksiniz veteriner zaten söyler size de kacta yemegi ve suyu kesmeniz gerektiğini.Operasyona kadar cok da yas mama vermeyin her gun verilirse ishal olma tehlikesi var yas mamalari ameliyattan sonra verirsiniz ölçülü sekilde o zaman vücudunun suya ve yumusak beslenmeye daha cok ihtiyaci olacak cunku

zey940

Kısırlaştırmaya kadar yapmanız gereken özel bir şey yok. Her zaman nasıl besliyorsanız öyle besleyebilirsiniz. Bir gece öncesinde ameliyat için yemek verilmez sadece. Sonrası da ölçülü verilir. Ameliyat için kilo mu aldırmaya çalışıyorsunuz?

Emirrckr

Kilo alması gerekiyorsa evet her gün evet kuru ve yaş mama verebilirsiniz.
Ama sağlıksız kilo almasın,kaliteli yaş mamalar kullanmaya özen gösterin.
Onun haricinde başka tavsiyeleri olan arkadaşlar yazabilir.
Birde balık yağı geldi aklıma iştah açması açısından ama biz hiç kullanmadık gerçekten işe yarıyor mu bilmiyorum.