Instinct Ördek Ve Hindili Mama

pongul

Merhaba,
Instinct'in yaş mamalarından memnun olduğumdan, *********'daki Instinct Originals Duck&Turkey Ördek ve Hindi Etli Tahılsız Kedi Maması 5,5 Kg denemek istiyorum ancak bu eski bir seri olduğundan son kullanma tarihlerine güvenemedim, kullananlar ve buradan satın alanlar var mı?

Diğer merak ettiğim alternatif de petcurean go daily defence, bu mama da son zamanlarda sitelerde uygun fiyatlı satılıyor, son kullanma tarihleri sıkıntılı mıdır, alanlar fikir verebilirse sevinirim. genel olarak da petcurean ürünlerinin sitelerde bulunmamaya başladığını ya da olanların da stok eritir gibi sıklıkla indirimli satıldığını fark ettim...

Bu iki mamadan birini denemek istiyoruz, bu yüzden sormak istedim. teşekkürler.

7 CEVAP

aleyn

alacağınız siteye ya da satıcıya skt ni sorarak ona göre alabilirsiniz genelde fiyat normalden daha uygun geliyorsa böyle yapıyorum son kullanma senesine girince 12. ay olsa bile elden çıkarmak istiyor satıcılar..

SelinTuksal

*********nın skt larına güveniyorum ben. Bana hiç bozuk ürün yollamafılar şimdiye kadar.

Feronia

*********'nın tarihi geçmiş veya yakın ürün satacağını düşünmüyorum ama herkesten her şey beklenir.

ZeynepMia

Ben tavuklusunu siparişu ettim stt si 05 2018 son kullanma tarihi yakın diye indirime sokmuşlar iade edeceğim benim için ********** bitti

eltarcin

Eski soruları lütfen gündeme getirmeyin. (@ZeynepMia)

BLMEM

KESİNLİKLE ALMANI ÖNERMİYORUM KOMŞUMUN KEDİSİNİN BOĞAZINA O MAMADAN SIKIŞTI

eltarcin

Özelden yazmanızı tercih ederim.