Bonacibo Veya Felicia Kısır Kedi Maması

KeLeBeKciK

Bonacibo veya felicia ikiside aynı mama kısır kedi maması almayı düşünüyorum kendi manalarını üretip sayıyorlar kendi satiyorlar bana güvenli geldi sizce nasıl?

7 CEVAP

dilanbulent

Bonacibo kendi fabrikasında ve kendi sitesinde satış yapıyor evet. Felicia başka bir firmaya ait ama kendilerine ait fabrikası yok, Bonacibo'nun fabrikasına yaptırıyorlar kendi mamalarını. Bunu karıştırmamak lazım. Ayrıca Felicia ile Bonacibo'nun yavru kedi mamasının içeriği tıpatıp aynı, yetişkin ve kısır mamalarında da çok ufak değişiklikler var. Fakat Bonacibo dediğim gibi kendi fabrikasında yapıp sattığı için daha ucuz. Şu an Felicia'nın 2 kilo kısır kedi maması 285 lira, Bonacibo'nun ise 4 kilosu 245 lira. Tıpatıp aynı içeriğe sahip 2 mama, biri daha pahalı :) Felicia'yı orta segment diye öve öve bitiremeyen insanlar genelde Bonacibo'yu gömüyorlar bir de :D
Bütçeniz kısıtlı ise alabileceğiniz en fiyat/performans mamalardan biridir Bonacibo.

Cennet29

Ikiside birebir aynı 😄 ama herkes feliciayı biraz daha pahalı diye daha kaliteli sanıyor

Engin-34

Felicia artık çağatay dan ayrıldı lider pet food üretiyor prochoice öneririm

KeLeBeKciK

Çok güzel anlatınız aynen öyle evet çok pahalı mamalar alamam hem iyi bir mama olsun istiyorum sağlıklı hem çok pahalı olmasın bütçem biraz kısıtlı malesef yoksa bende isterim en kaliteli mamayı kim istemez ki 😊

KeLeBeKciK

Evet haklısınız mamalar pahalı olunca kaliteli sanılıyor aslında en önemlisi içeriğine bakmak çok pahalı ama içeriği pek güzel olmayan ünlü markalar var tek tek inceledim son kararım bonacibo şimdilik veterinere onaylarsa

KeLeBeKciK

Bilmiyordum öğrenmiş oldum teşekkür ederim bilgi için bu mamayin içeriğini beğenmemiştim mısır, şeker pancari posası ve bezelye vardı ve daha eksik içeriğe sahip bana göre tabiki ama genede teşekkür ederim öneriniz için 😊

GABRIEL

Felicia kedimde alerji yaptı malesef. Bir sürü farklı mama aldım. Hep bie sorunla karşılaştık. Bonacibo iyi geldi. Çok şükür sorun yok. Severek yiyor.