Mantar Mı?

riuhole

Arkadaşlar bu gün kedimin sırtında böyle bozuk para buyukluğünde dairesel sanki yara kabuğu gibi bir kabuklanma fark ettim. Mantar başlangıcı olabilir mi?

11 CEVAP

bsecnl

her neyse normal bişey değil daha fazla ilerlemeden veterinerinize götürmenizde fayda var

BLMEM

galiba yememesi gereken bir sey yemis krem kullanabılırsınız

Sutunannesi

Sanırım sorununuzun ne olduğunu biliyorum yakın zamanda antibiyotik oldu mu kedinize

Sutunannesi

Aynı durum benim kedimde de oldu. Antibiyotiğe tepki gösteriyor ciltleri ve bozuk para şeklinde içi tüy dolu yuvarlak oluşuyor. 1 ay içinde oradaki o top gibi şeu düşecek ve bir daha ordan tüy çıkmayacak :(( mantar değil yani merak etmeyin

Sutunannesi

Sanırım beceremeyeceğim :(

riuhole

5 tane var kabuklanmadan, çok üzüldüm şimdi...

SAKIZLAMIA

çok ilerlemeden veterinere götürürseniz iyi olur

riuhole

Evet 10 gün enjeksiyon bir hafta sonra 5 gün şurup şeklinde, şurubu hala kullanıyoruz 3. gündeyiz

riuhole

Hiç çıkmayacak mı:(

Sutunannesi

Maalesef ki hayır :(( buraya görsel atabilirsem atmaya çalışacağım

riuhole

Veterinerimize götürdüm enjeksoyon yarası geçer dedi