Tehlikeli Mi?

muezzagumus

Kediler için bazı salon bitkilerinin tehlikeli olduğunu duydum. Kedim de çiçelerimle arada oynuyor. Önlem olarak ne yapmalıyım? Çiçeklerimden vazgeçmek istemiyorum ama kedime de zarar olur mu diye endişeliyim..

5 CEVAP

eltarcin

Kediler yüksek yerlere asla çıkamazlar zaten değil mi? @BLMEM

yunus26

kedi uzaklaştırıcı spreyler var işe yarayabilir.

bolt

En baştaki hariç birşey olmaz en baştaki tüm canlılar için zehirli bir bitki

muffincatt

burada bahsedilmiş bakabilirsiniz http://www.yesilkoyvet.com/zehirliotlar.html

BLMEM

en bastakını daha yuksek bir yere kaldırın