Yavru Kedim Ölecek Nolur Yardım Edin

Dxdxm

Veterinere en erken 3 saat sonra gidebilirim veterinere götürün yazmayın lütfen. Bir süre önce annesinin bakmadığı bir kedi buldum 1 haftalıktı. Şu an 3 haftalık civarı olması lazım. Şindiye kadar her şey normaldi. Kedi sütüyle besliyorum tuvaletini yaptırıyorum. Bu sabah baktığımda çok halsiz buldum ayağa bile kalkamıyor. Kafasını sürekli geriye atıyor ölecekmiş gibi. Biraz süt içti ve kakasını yaptı. Sabahtan beri ağlıyorum. Ölmek üzere olduğunu biliyorum sizce veterinerden sonra düzelir mi. Kurtarabilirler mi? Kötü durumdaki bebek kedinin iyileştiği oldu mu? Bir şeyler diyin lütfen

2 CEVAP

Emirrckr

Evet 2 haftadır yaşatabilmeniz bile büyük bir başarı ve mucize.
Kedi süt tozları her ne kadar onları hayata tutundursa da elbette ki bir anne sütü kadar olmuyor..
Kafasını tutamıyorsa her şeye hazırlıklı olun ama yine de içiniz rahat etsin diye veteriner hekime götürün.
En azından sonra-ahh keşke götürseydim-demezsiniz.
Umarım hayata tutunur minik..

huqi

Annesiz bebeklerin büyümesi maalesef çok zor. Ne kadar iyi bakmaya çalışırsanızda bazen böyle oluyor :(
Siz elinizden geleni yapmışsınız, ölse bile sizin vicdanınız rahat olacak en azından. Umarım yaşayabilir.
Benim mahalleme de iki tane bebek kedi attılar gözleri bile açık değildi iki gün süt tozu ile besledik 3. Gün süt anne buldum ona getirdim bir bebek maalesef öldü diğeri iyi durumda. Şimdi de anne kedinin memeleri iltihaplanmış yeniden süt tozu ile besliycez nasıl olucak hiç bilmiyorum.